У ЗВ’ЯЗКУ З ЗАПРОВАДЖЕННЯМ КАРАНТИНУ

ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТИХ ПРИЙОМІВ СКАСОВУЄТЬСЯ

Звернення приймаються посадовими особами управління за телефонами

0989111275

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Наполегливо просимо  на період карантину

(до 30-го ЧЕРВНЯ) утриматись від візитів до установ і організацій!


До відома громадян!

   В управлінні відкрито « ГАРЯЧУ ЛІНІЮ »

Управління соціального захисту населення повідомляє, що працює постійно діюча « гаряча » телефонна лінія щодо інформування населення з питань надання державних соціальних допомог та субсидій. Відповіді на Ваші запитання ви можете отримати за телефоном:  

Мобільний  098 9111275  (Київстар)


На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 27 березня 2020 року № 13137/0/1-20 Департаментом соціального захисту населення Хмельницької ОДА відкрита робота безкоштовної   гарячої телефонної  лінії для консультування громадян, насамперед одиноких та літнього віку, щодо вирішення питань, пов’язаних з установленням карантину.

Номер  "гарячої лінії" 0800 502958


Постанова ЦВК від 18 травня 2020 року № 88 «Про   Порядок   розгляду   звернення    виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців"»


Постанова КМУ: Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми . Додатки.


Безготівкова монетизація субсидій та пільг на сайті АТ «Ощадбанк»


Національний банк ввів у обіг банкноту нового найвищого номіналу 1 000 гривень з 25 жовтня 2019 року. Детально про нову банкноту, елементи захисту на сайті НБУ >>>


Атестація робочих місць за умовами праці


Відповіді на запитання про нову систему виплати пільг на ЖКП


        

20 листопада 2019 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації на базі Новоушицької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості проведено інформаційний тренінг із студентами ІІІ курсу коледжу Подільського державного аграрно-технічного на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми!».

У нинішньому світі торгівля людьми є одним з найбільших масових порушень прав і свобод людини. В сучасну работоргівлю втягуються навіть держави, які уникнули рабовласницького періоду у своїй історії.

Україна стала третьою державою Європи, поряд з Бельгією і Німеччиною, які на законодавчому рівні визнали торгівлю людьми тяжким злочином. Водночас масштаби та обсяги работоргівлі в нашій країні продовжують залишатись загрозливими. Україна насамперед вважається країною походження постраждалих від торгівлі людьми. Але останніми роками вона стала також країною призначення.

Проте часто люди не замислюються над тим, що саме вони можуть стати жертвою торгівлі людьми, вірять міфам про торгівлю, не перевіряючи достовірність інформації.

Тож варто завчасно потурбуватись про власну безпеку.

Національна гаряча лінія надає консультації з питань попередження торгівлі людьми, включаючи допомогу жертвам, інформацію з безпечного працевлаштування за кордоном, перевірку фірм-посередників тощо.

Номери гарячої лінії: 8 800 500 22 50 або 8 800 505 50 10 (зі стаціонарного телефону), з мобільного 527.

            (Детальніше)


 

Лист міністерства розвитку громад та територій України щодо монетизації пільг (лист)


Уряд затвердив Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Зазначеним порядком окреслено перелік пільг, оплата яких здійснюватиметься у грошовій формі, визначено розрахунок розміру пільги, механізм її виплати, операційні дії щодо виплати пільг у грошовій безготівковій формі та у готівковій формі, а також встановлено відповідальність за подання неправдивих відомостей.

Отримувачі пільг у грошовій формі зможуть використовувати на власний розсуд зекономлені в результаті ощадливого споживання послуг кошти. Такий підхід стане додатковим стимулом для підвищення енергоефективності у житлово-комунальній сфері.  (Постанова)


Постановою Кабінету  Міністрів України   від 27 березня 2019 р. № 309 затверджено  Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю  внаслідок дитячого церебрального паралічу:  дивитись законодавчий акт


Проект внесення змін до  «Програми сприяння роботі управління соціального захисту населення Новоушицької районної державної адміністрації»


Нові бланки для призначення субсидій в 2019 році:

Заяви                     Декларації

 


       

 

27 листопада 2018 року в Новоушицькій центральній бібліотеці в рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" відбулася відверта розмова із студентами І курсу коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету на тему "Агресор-жертва. Як зупинити домашню тиранію?".

Ця тема є надзвичайно актуальною на теперішній час, адже часто ми стикаємось із випадками скоєння насильства чоловіка над жінкою, батьків над дітьми. Найстрашніше те, що рамки сімейного насильства виходять за межі дому – і поширюють їх діти, які потерпають від насильства в сім’ї, скоюючи жорстокі вчинки по відношенню до своїх однолітків. Тож, найбільш гостро проблема насильства в сім’ї постає у неповнолітніх громадян, які не маючи відповідного обсягу інформації, поданої в доступній для підлітка формі, потерпають від здійснення насильницьких дій з боку дорослих.

Оговорили цю злободенну тему із підлітками фахівці у цій сфері - Н.В.Грушко - начальник відділу у справах сім'ї управління соціального захисту населення Новоушицької райдержадміністрації, А.В.Неборецька - виконуюча обов'язки начальника відділу Новоушицького бюро безоплатної правової допомоги, Г.П.Гаврилюк - заступник директора Новоушицького районного центру зайнятості, В.В.Кокарєв - заступник голови Новоушицької ОТГ. Які розповіли про поняття насильства, види насильства в родині і суспільстві, як захистити себе від насилля, як протидіяти домашньому насильству, тощо. Студентів ця тема зацікавила, вони задавали присутнім питання.

Працівники бібліотеки запропонували юнакам і дівчатам пройти тест «Чи агресивні ви?», за результатами якого лише двоє дітей схильні до агресивних імпульсів і втрати контролю над собою.

Насамкінець виступаючі роздали пам’ятки, буклети з корисною інформацією – адреси і телефони державних установ, громадських організацій, котрі стоять на сторожі інтересів та прав кожної дитини.


Акція "16 днів проти насильства"

 

  

     Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.11.2018 №  566 "Про у 2018 році акції "16 днів проти насильства" у період з 25 листопада по 10 грудня відбуватиметься щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

     Це міжнародна кампанія, яка проводиться у всьому світі та спрямована на привернення уваги до найбільш незахищених та вразливих груп жінок і дівчат щодо запобігання та припинення до них насильства.
     В останні роки кампанія UNiТЕ використовувала помаранчевий колір, який використовується як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок і дівчат.
     Цього року ціллю глобальною кампанії 2018 року для України є привернення уваги до проблеми, спонукати її обговорення та поширювати знання про те, що може зробити кожна людина й організація для припинення насильства стосовно жінок. Як і в попередні роки, помаранчевий колір буде ключовою темою, що об’єднує всі заходи, а будівлі та архітектурні пам’ятки прикрашені або освітлені помаранчевим, привертатимуть увагу світової спільноти до цієї ініціативи.