До відома громадян!

   В управлінні відкрито « ГАРЯЧУ ЛІНІЮ »

Управління соціального захисту населення повідомляє, що працює постійно діюча « гаряча » телефонна лінія щодо інформування населення з питань надання державних соціальних допомог та субсидій. Відповіді на Ваші запитання ви можете отримати за телефоном:  (03847) 2-19-41

Мобільний  098 9111275  (Київстар)


Уряд затвердив Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Зазначеним порядком окреслено перелік пільг, оплата яких здійснюватиметься у грошовій формі, визначено розрахунок розміру пільги, механізм її виплати, операційні дії щодо виплати пільг у грошовій безготівковій формі та у готівковій формі, а також встановлено відповідальність за подання неправдивих відомостей.

Отримувачі пільг у грошовій формі зможуть використовувати на власний розсуд зекономлені в результаті ощадливого споживання послуг кошти. Такий підхід стане додатковим стимулом для підвищення енергоефективності у житлово-комунальній сфері.  (Постанова)


Постановою Кабінету  Міністрів України   від 27 березня 2019 р. № 309 затверджено  Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю  внаслідок дитячого церебрального паралічу:  дивитись законодавчий акт


Проект внесення змін до  «Програми сприяння роботі управління соціального захисту населення Новоушицької районної державної адміністрації»


Нові бланки для призначення субсидій в 2019 році:

Заяви                     Декларації

 


       

 

27 листопада 2018 року в Новоушицькій центральній бібліотеці в рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" відбулася відверта розмова із студентами І курсу коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету на тему "Агресор-жертва. Як зупинити домашню тиранію?".

Ця тема є надзвичайно актуальною на теперішній час, адже часто ми стикаємось із випадками скоєння насильства чоловіка над жінкою, батьків над дітьми. Найстрашніше те, що рамки сімейного насильства виходять за межі дому – і поширюють їх діти, які потерпають від насильства в сім’ї, скоюючи жорстокі вчинки по відношенню до своїх однолітків. Тож, найбільш гостро проблема насильства в сім’ї постає у неповнолітніх громадян, які не маючи відповідного обсягу інформації, поданої в доступній для підлітка формі, потерпають від здійснення насильницьких дій з боку дорослих.

Оговорили цю злободенну тему із підлітками фахівці у цій сфері - Н.В.Грушко - начальник відділу у справах сім'ї управління соціального захисту населення Новоушицької райдержадміністрації, А.В.Неборецька - виконуюча обов'язки начальника відділу Новоушицького бюро безоплатної правової допомоги, Г.П.Гаврилюк - заступник директора Новоушицького районного центру зайнятості, В.В.Кокарєв - заступник голови Новоушицької ОТГ. Які розповіли про поняття насильства, види насильства в родині і суспільстві, як захистити себе від насилля, як протидіяти домашньому насильству, тощо. Студентів ця тема зацікавила, вони задавали присутнім питання.

Працівники бібліотеки запропонували юнакам і дівчатам пройти тест «Чи агресивні ви?», за результатами якого лише двоє дітей схильні до агресивних імпульсів і втрати контролю над собою.

Насамкінець виступаючі роздали пам’ятки, буклети з корисною інформацією – адреси і телефони державних установ, громадських організацій, котрі стоять на сторожі інтересів та прав кожної дитини.


Акція "16 днів проти насильства"

 

  

     Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.11.2018 №  566 "Про у 2018 році акції "16 днів проти насильства" у період з 25 листопада по 10 грудня відбуватиметься щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

     Це міжнародна кампанія, яка проводиться у всьому світі та спрямована на привернення уваги до найбільш незахищених та вразливих груп жінок і дівчат щодо запобігання та припинення до них насильства.
     В останні роки кампанія UNiТЕ використовувала помаранчевий колір, який використовується як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок і дівчат.
     Цього року ціллю глобальною кампанії 2018 року для України є привернення уваги до проблеми, спонукати її обговорення та поширювати знання про те, що може зробити кожна людина й організація для припинення насильства стосовно жінок. Як і в попередні роки, помаранчевий колір буде ключовою темою, що об’єднує всі заходи, а будівлі та архітектурні пам’ятки прикрашені або освітлені помаранчевим, привертатимуть увагу світової спільноти до цієї ініціативи.