СХВАЛЕНО

Загальними зборами трудового колективу Новоушицького районного військового комісаріату

Протокол №1 від «____»______20____р.

Голова зборів

_______________________А.М. Мутрук

Секретар зборів

________________________М.В.Боднар

ЗАРЕЄСТРОВАНО

Управління соціального захисту населення Новоушицької районної державної адміністрації

Реєстраційний №____________________

від «____»___________________20____р.

Примітки або рекомендації реєструючого органу_____________________________

___________________________________

Керівник реєструючого органу

_________________________В.В.Гарбуз

 

 

 

 

 

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

між адміністрацією і трудовим колективом Новоушицького районного військового комісаріату Хмельницької області

на 2019-2021 роки

 

 

 

 

 

 

 

смт. Нова Ушиця

2019 рік

 

РОЗДІЛ І.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1.          Колективний договір є основним юридичним документом, який відповідно до чинного законодавства, регулює і регламентує трудові і соціально-економічні відносини між командуванням і трудовим колективом військкомату і гарантує захист прав та інтересів усіх працюючих.

1.2.          Цей договір укладено з метою регулювання трудових та соціальних відносин, узгодження інтересів службовців, працівників і командування Новоушицького районного військового комісаріату Хмельницької області з питань, що є предметом цього договору. Положення і норми договору розроблено на основі Кодексу законів про працю України, Закону України “Про колективні договори і угоди”, Закону України «Про державну службу», наказу Міністра оборони України № 28 від 24.01.2006 року «Про впорядкування умов оплати праці працівників загальних (наскрізних) професій посад бюджетних військових частин, закладів, установ та організацій Збройних Сил України» інших законодавчих актів.

1.3.          Договір укладено між командуванням Новоушицького районного військового комісаріату Хмельницької області в особі військового комісара Новоушицького районного військового комісаріату підполковника ЮРЧИКА РОМАНА БОГДАНОВИЧА (адміністрація) та трудовим колективом в особі уповноваженого, обраного загальними зборами колективу головного спеціаліста командування Новоушицького районного військового комісаріату МУТРУК АЛЬОНИ МИКОЛАЇВНИ (далі представники трудового колективу).

1.4.          Сторони визнають взаємні повноваження, зобов’язання відповідних сторін колективного договору на 2019 – 2021 роки і зобов’язуються дотримуватись принципів соціального партнерства, паритетності, рівноправності сторін, взаємної відповідальності, конструктивності й аргументованості при проведенні переговорів (консультацій) щодо укладення договору, внесення змін і доповнень до нього, вирішення всіх питань, що є предметом цього договору.

1.5.          Сторони оперативно вживатимуть заходів до усунення передумов виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у ході реалізації зобов’язань і положень колективного договору, віддаватимуть перевагу розв’язанню спільних питань шляхом консультацій, переговорів і примірних процедур відповідно до законодавства.

1.6.          Положення колективного договору поширюються на всіх службовців та працівників Новоушицького районного військового комісаріату Хмельницької області і є обов’язковим для адміністрації цієї установи.

1.7.          Сторони домовились, що уповноважені представники трудового колективу представляють інтереси службовців і працівників в усіх органах влади і державних закладах.

1.8.          Жодна із сторін протягом дії договору не може в односторонньому порядку відмовитись від виконання прийнятих зобов’язань за договором.

Невід’ємною частиною колективного договору є додатки 1-4, підписані сторонами

1.9.          Зміни і доповнення до цього колективного договору вносяться в обов’язковому порядку у зв’язку зі змінами чинного законодавства та ініціативою однієї із сторін після проведення переговорів (консультацій) та донесення згоди і набувають чинності після схвалення загальними зборами трудового колективу і підписання сторонами.

1.10.      Пропозиції кожної сторони щодо внесення змін і доповнень до колективного договору сторони розглядають спільно і приймають рішення після проведення переговорів.

1.11.      Для ведення переговорів по укладенню колективного договору, підведення підсумків його виконання, а також для розгляду суперечностей по ньому в установі створюється двостороння комісія, склад якої вказаний в Додатку 1 колективного договору.

1.12.      Сторони зобов’язуються інформувати одна одну про виконання взятих на себе зобов’язань і обговорюють це питання на відкритих зборах.

1.13.      Колективний договір набирає чинності з дня його підписання обома сторонами і діє до часу прийняття нового договору.

1.14.      Колективний договір зберігає чинність у разі зміни складу, структури, найменування роботодавця, від імені якого укладено цей договір.

РОЗДІЛ ІІ.

ВИРОБНИЧІ ВІДНОСИНИ.

Сторона адміністрації установи зобов’язується:

2.1.          Своєчасно та в повному обсязі відповідно до бюджетних асигнувань забезпечувати службовців і працівників установи матеріально-технічними, паливно-енергетичними ресурсами, засобами індивідуального захисту, миючими речовинами необхідними для виконання завдань, норм праці, створення безпечних умов праці.

2.2.          Забезпечити своєчасне підвищення кваліфікації працівників, гарантуючи при цьому їм відповідні пільги, компенсації згідно законодавства (збереження середньомісячної заробітної плати, оплата вартості проїзду, виплата добових).

2.3.          Забезпечити дотримання службовцями та працівниками трудової дисципліни, сумлінного виконання своїх обов’язків, правил внутрішнього трудового розпорядку.

2.4.          Не розглядати самостійно питання індивідуальних трудових спорів, а лише у встановленому чинним законодавством порядку.

2.5.          При залученні службовців та працівників до роботи у святкові і вихідні дні, виплачувати компенсацію згідно статті 107 Кодексу Законів про працю України або протягом наступного тижня надати дні для відпочинку за заявами працівників (службовців).

2.6.          Щоквартально інформувати трудовий колектив про економічний і фінансовий стан розвитку установи та зв’язаних з ним інших видів діяльності.

Трудовий колектив зобов’язується:

2.7.          Сумлінно виконувати свої функціональні обов’язки та розпорядження керівників підрозділів та установи.

2.8.          Сприяти дотриманню внутрішнього трудового розпорядку, підвищенню ефективності роботи установи.

2.9.          Забезпечувати економію, збереження і раціональне використання паливно-енергетичних ресурсів, тепла, водопостачання, правильну експлуатацію техніки, обладнання та інструментів.

2.10.      Утримуватися від організації акцій протесту з питань, що є предметом цього договору за умови досягнення згоди сторін у їх вирішенні.

2.11.      Виконувати свої повноваження згідно з вимогами ст.252-1 Кодексу Законів про працю України.

РОЗДІЛ ІІІ.

ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ.

Сторона адміністрації установи зобов’язується:

3.1.          Укладати та розривати трудові договори з працівником в порядку, передбаченому законодавством України, під підпис ознайомлювати службовців та працівників з наказом про прийняття на роботу або звільнення.

3.2.          Надавати трудовому колективу інформацію про нові нормативно-методичні, правові матеріали.

3.3.          Не вимагати від службовця чи працівника виконання роботи, яка не обумовлена трудовим договором та посадовою інструкцією.

3.4.          Здійснювати переведення працівника на іншу роботу виключно у випадках, на підставах і в порядку встановленому Кодексом Законів про працю України.

3.5.          Умови, які включаються в трудові договори, не можуть погіршувати становище службовців чи працівників у порівнянні з чинним законодавством і колективним договором.

3.6.          Установити для працівників за особливий характер праці, згідно із списком посад, робіт та професій додаткову відпустку тривалістю до 4 календарних днів.

3.7.          Надавати працівникам відпустки без збереження заробітної плати передбачені статтями 25 і 26 Закону України «Про відпустки». Державним службовцям надається щорічна основна оплачувана відпустка тривалістю 30 календарних днів, іншим працівникам 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік.

Трудовий колектив зобов’язується:

3.8.          Надавати допомогу адміністрації установи в дотриманні трудової дисципліни в установі, контролювати правильність застосування заохочень і стягнень.

3.9.          Сприяти дотриманню трудової дисципліни та правил внутрішнього трудового розпорядку.

3.10.      Сприяти упередженню виникнення трудових конфліктів.

РОЗДІЛ ІV.

ЗАБАЗПЕЧЕННЯ ПРОДУКТИВНОЇ ЗАЙНЯТОСТІ.

Сторона адміністрації установи зобов’язується:

4.1.   У разі виникнення причин для змін реорганізації установи, через які неминучі вивільнення службовців та працівників з ініціативи сторони адміністрації, письмово повідомляти трудовий колектив не пізніше, як за 3(три) місяці до намічуваних звільнень, про причини і терміни вивільнення, кількість та категорії службовців та працівників, що підлягають вивільненню.

4.2.    Завчасно інформувати трудовий колектив у випадках: скорочення, реорганізації установи тощо з поданням інформації про заплановані заходи адміністрації, пов’язані з ним звільнення службовців та працівників, яких це може стосуватися. У разі виникнення необхідності, в зв’язку з реорганізацією установи, здійснювати вивільнення працівників лише після використання усіх можливостей при можливості забезпечити їх роботою на іншому робочому місці.

4.3.    Проводити консультації з трудовим колективом стосовно визначення заходів щодо запобігання звільнення службовців та працівників, їх можливого працевлаштування та забезпечення соціальної підтримки.

4.4.    Розглядати та враховувати пропозиції трудового колективу про перенесення термінів або тимчасового припинення вивільнення службовців та працівників (в межах компетенції та повноважень). При вивільненні працівників дотримуватись вимог законодавства щодо переважного права на залишення на роботі та гарантій окремих категорій працівників.

4.5.    Не здійснювати прийняття на роботу нових службовців чи працівників у разі використання режимів не повної зайнятості працюючих та якщо передбачаються масові вивільнення службовців та працівників. Попереджати працівника про його вивільнення у письмовій формі під розписку, не пізніше як за 2(два) місяці.

4.6.    Здійснювати прийом на роботу нових службовців чи працівників лише у випадках забезпечення повної занятості працюючих відповідно до їх професій, кваліфікації і якщо не прогнозується їх вивільнення за п.1 ст.40 Кодексу законів про працю України.

Трудовий колектив зобов’язується:

4.7.   Надати службовцям та працівникам юридичні консультації та необхідну інформацію щодо чинного трудового законодавства, гарантії на працю, соціально-економічних пільг, передбачених законодавством і колективним договором.

4.8.    Сумлінно виконувати посадові обов’язки, не порушувати трудову дисципліну.

РОЗДІЛ V.

ОПЛАТА ПРАЦІ.

Сторони домовились про наступне:

Оплата праці службовців та працівників установи здійснюється в порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2018 р. № 24 «Про впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2018 році» та іншими нормативно-правовими актами України.

При запровадженні нових або зміні діючих в установі умов праці, умов преміювання погоджувати з трудовим колективом (в частині своїх повноважень), повідомляючи про це службовців та працівників встановленим порядком.

Сторона адміністрації установи зобов’язується:

5.1.    Умови оплати праці, розміри їх посадових окладів надбавок, доплати матеріальної допомоги визначаються нормативними актами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами України.

         Доплати та надбавки до тарифних ставок і посадових окладів працівників встановити згідно з Додатком 2.

5.2.    Здійснювати виплату заробітної плати за першу половину місяця до 15 числа, остаточну виплату до кінця кожного місяця. В разі порушення строків виплати більше ніж на 1 місяць, проводити компенсацію заборгованої заробітної плати згідно з вимогами чинного законодавства України. Проміжок часу не повинен перевищувати 16 календарних днів.

5.3.    Компенсацію за роботу у нічні, святкові, неробочі та вихідні дні проводити згідно з вимогами чинного законодавства України.

5.4.    Виплачувати заробітну плату працівникам за весь час щорічної відпустки встановленим порядком.

5.5.    Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 13.06.2016 року № 646.

         Державним службовцям можуть встановлюватись такі види премій:

-   премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності,

-   місячна або квартальна премія відповідно до особистого внеску загальний результат роботи державного органу.

Розмір премій державним службовцям встановлюється керівником державного органу шляхом видання відповідного наказу.

Загальний розмір премій, які може отримати державний службовець (працівник) за рік, не може перевищувати фонду його посадового окладу.

5.6.    Конкретні умови, порядок та розміри преміювання працівників визначаються у Положенні про преміювання.

5.7.    Надбавка за ранг проводиться відповідно до рангу, присвоєного державному службовцю у розмірах передбачених додатком 2 до Постанови Кабінету Міністрів від 06.04.2016 № 292 «Деякі питання оплати праці державних службовців».

5.8.    Надбавка за вислугу років на державній службі встановлюється на рівні 3% посадового окладу державного службовця за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50% посадового окладу (стаття 52 Закону України «Про державну службу»).

5.9.    При кожній виплаті заробітної плати повідомляти працівників про загальну суму заробітної плати з розшифровкою за видами виплат, розміри і підстави утримань, суму заробітної плати що належить до виплати (стаття 110 Кодексу Законів про працю України).

5.10.  Забезпечити дотримання державних соціальних гарантій щодо мінімальної заробітної плати, встановленої чинним законодавством, в розмірі не нижче законодавчо визначеного.

Трудовий колектив зобов’язується:

5.11.  Здійснювати контроль за додержанням в установі законодавства про працю, у тому числі за виконанням договірних гарантій з оплати праці та своєчасністю виплати заробітної плати.

5.12.  Надавати консультації та правову допомогу службовцям та працівникам у захисті їх прав з питань оплати праці, представляти їх інтереси в комісіях з питань трудових спорів та судах.

РОЗДІЛ VІ.

ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ЗДОРОВ’Я.

Сторона адміністрації установи зобов’язується:

6.1.    Створити в кожному структурному підрозділі і на робочому місці умови праці відповідно до вимог нормативних актів.

6.2.    Виконати заходи щодо підготовки приміщень всіх структурних підрозділів установи до роботи в осінньо-зимовий період у термін до жовтня місяця щороку.

6.3.    При прийнятті на роботу проінформувати службовця чи працівника про умови праці, наявність на робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, можливі наслідки їх впливу на здоров’я, а також про його права на пільги за роботу в таких умовах.

6.4.    Безоплатно забезпечити працівників, які працюють на роботах із шкідливими умовами праці, а також на роботах пов’язаних із забрудненням, засобами індивідуального захисту за встановленими нормами.

6.5.    Працівникам, які працюють на роботах, пов’язаних із забрудненням, видавати безоплатно, за встановленими нормами мило або інші миючі та знешкоджуючі засоби при наявності коштів для цих потреб.

6.6.    Проводити систематичний аналіз стану захворюваності і випадків тимчасової непрацездатності та вживати заходів до усунення причин захворювань.

6.7.    В разі ушкодження службовцем чи працівником здоров’я в установі негайно організувати розслідування нещасного випадку за участю уповноваженого трудового колективу та надати допомогу потерпілому по оформленню відповідних документів для відшкодування йому заподіяної шкоди з Фонду соціального страхування від нещасного випадку в установі та профзахворювання згідно з вимогами чинного законодавства.

6.8.    За службовцями чи працівниками, які втратили працездатність в зв’язку з нещасним випадком в установі, зберігати у встановленому чинним законодавством України порядку місце роботи та середню заробітну плату.

6.9.    Забезпечити за встановленими графіками регулярне проведення навчання та інструктажу з охорони праці, протипожежної, електробезпеки, безпеки руху, виробничої санітарії та трудового законодавства.

6.10.  Розробити за погодженням з представником трудового колективу і забезпечити виконання комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці.

Трудовий колектив зобов’язується:

6.11.  Брати активну участь в роботі комісії по контролю за станом охорони праці, дотриманням норм праці і Правил техніки безпеки.

6.12.  Вивчати та виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці, правил експлуатації машин, обладнання та інших засобів.

6.13.  Застосовувати засоби індивідуального захисту у випадках, передбачених правилами техніки безпеки праці.

6.14.  Дотримуватися вимог трудової дисципліни і Правил внутрішнього трудового розпорядку (розпорядку дня).

         Своєчасно інформувати відповідну посадову особу про виникнення небезпечних та аварійних ситуацій на робочому місці, в структурному підрозділі. Особисто вживати посильних заходів щодо їх запобігання та усунення.

6.15.  Здійснювати контроль за дотриманням стороною адміністрації  законодавства про охорону праці, створення безпечних і не шкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту. У разі виявлення порушень вимагати їх усунення.

6.16.  Допомагати службовцям та працівникам вивчати та виконувати вимоги правил нормативних актів з охорони праці. Брати активну участь у створенні безпечних умов праці. Розглядати на своїх засіданнях стан охорони праці і вживати заходів для усунення наявних порушень з охорони праці.

6.17.  Брати участь:

         - в розробці програм, положень, інструкцій з охорони праці;

         - в організації навчання службовців та працівників з охорони праці;

         - в розслідуванні нещасних випадків, профзахворювань, аварій, складанні актів про нещасний випадок в установі;

         - представляти інтереси потерпілого у спірних питаннях;

         - у роботі комісії при проведенні перевірки знань посадових осіб з охорони праці.

РОЗДІЛ VIІ.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ.

Сторона адміністрації установи зобов’язується:

7.1.    Разом з місцевими органами влади в установленому чинним законодавством України порядку вирішувати питання поліпшення житлових умов службовців та працівників установи.

7.2.    Надавати матеріальну допомогу державним службовцям, службовцям (працівникам) для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати на підставі особистої заяви в межах затвердженого фонду оплати праці (Постанова Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 року № 500 «Про затвердження Порядку надання
державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань», ст.54 Закону України «Про державну службу»).

         Надавати працівникам матеріальну допомогу на оздоровлення під час надання щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника (ст.57 Закону України «Про державну службу»).

7.3.    Скорочення бюджетних асигнувань не може бути підставою для зменшення посадових окладів, надбавок до них та фінансування інших, передбаченим Законом України «Про державну службу», гарантій, пільг і компенсацій.

Трудовий колектив зобов’язується:

7.4.    Контролювати дотримання законодавства та колективного договору, зобов’язань з питань соціально-побутового забезпечення службовців та працівників.

РОЗДІЛ VІІІ.

ГАРАНТІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ.

Сторона адміністрації установи зобов’язується:

8.1.    Визнавати трудовий колектив в особі уповноваженого РОВІНСЬКОЇ ЖАННИ ОЛЕКСАНДРАВНИ, який є уповноваженим представником інтересів службовців та працівників, працюючих в установі, в межах повноважень, погоджувати з ним проекти наказів з питань, що є предметом цього колективного договору.

8.2.    Для забезпечення діяльності трудового колективу, проведення зборів службовців та працівників надавати приміщення з усім необхідним обладнанням, зв’язком, опаленням, освітленням, прибиранням, транспортом.

8.3.    Забезпечувати трудовому колективу можливість розміщення його інформації у приміщеннях і на території установи в доступних для службовців та працівників місцях.

8.4.    Брати участь у заходах трудового колективу на його запрошення.

РОЗДІЛ ІХ.

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ.

З метою реалізації положень цього колективного договору сторони зобов’язуються:

9.1.    Доповнення і зміни до колективного договору на термін його дії вносити лише за згодою сторін.

9.2.    У разі зміни складу, структури, найменування роботодавця від імені якого укладено цей договір, колективний договір зберігає чинність.

9.3.    Забезпечити здійснення контролю за виконанням колективного договору робочою комісією представників сторін, яка вела переговори з укладення цього договору (Додаток 1).

         Результати перевірки виконання зобов’язань договору обговорювати на зборах трудового колективу. У разі виникнення спірних питань, щодо застосування окремих норм цього договору спільно надавати відповідні роз’яснення (за необхідністю оформляти їх документально – наказом, спільними рішеннями тощо).

Розглядати підсумки виконання колективного договору на загальних зборах трудового колективу двічі на рік: за перше півріччя – у червні місяці, за друге півріччя – у грудні місяці.

9.4.    У разі порушення чи невиконання зобов’язань договору з вини конкретної особи, вона несе відповідальність згідно з вимогами чинного законодавства.

9.5.    Адміністрація установи зобов’язується забезпечити реєстрацію колективного договору в Управлінні соціального захисту населення Новоушицької районної державної адміністрації Хмельницької області.  Довести його зміст до всіх працюючих, ознайомлювати з нормами колективного договору новоприйнятих службовців чи працівників.

9.6.    Колективний договір укладено в трьох примірниках, що зберігаються у кожної із сторін та в органі, якій проводить реєстрацію, і мають однакову юридичну силу.

Колективний договір підписали:

Від сторони адміністрації установи

Військовий комісар Новоушицького районного військового комісаріату Хмельницької області

підполковник

__________________Р.Б.ЮРЧИК

М.П.

«____»_______________2019 року

Від трудового колективу

Представник трудового колективу державний службовець

 

_________________Ж.О.РОВІНСЬКА

 

«____»______________2019 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1.

До колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом Новоушицького районного військового комісаріату на 2019-2021 роки.

Склад робочої комісії

для ведення переговорів по укладенню колективного договору, підведення підсумків його виконання, розгляд суперечностей

Зі сторони адміністрації установи:

1.                 Начальник відділення забезпечення – майор О.Ф.ГУСЛЯКОВ.

2.                 Заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділення – ст. лейтенант В.В.БЕТЛІЙ.

3.                 Заступник військового комісара – начальник відділення офіцерів запасу і кадрів – В.В.ЛОЗІНСЬКИЙ.

Зі сторони трудового колективу:

4.                 Представник трудового колективу – державний службовець Ж.О.РОВІНСЬКА.

5.                 Головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів – А.М.МУТРУК.

Від сторони адміністрації установи

Військовий комісар Новоушицького районного військового комісаріату Хмельницької області

підполковник

__________________Р.Б. ЮРЧИК

М.П.

«____»_______________2019 року

Від трудового колективу

Представник трудового колективу державний службовець

 

_________________Ж.О.РОВІНСЬКА

 

«____»_____________2019 року

 

 

 

 

 

 

Додаток 2.

До колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом Новоушицького районного військового комісаріату на 2019-2021 роки.

Перелік доплат, надбавок до тарифних ставок, посадових окладів працівників та встановлення їх розміру

№ з/п

Найменування доплат і надбавок

Розмір доплат, надбавок

1

За роботу в нічний час, за кожну годину роботи з 22.00 години до 6.00 години

У розмірі до 40% годинної тарифної ставки (посадового окладу)

 

Від сторони адміністрації установи

Військовий комісар Новоушицького районного військового комісаріату Хмельницької області

підполковник

__________________Р.Б.ЮРЧИК

М.П.

«____»______________2019 року

Від трудового колективу

Представник трудового колективу державний службовець

 

_________________Ж.О.РОВІНСЬКА

 

«____»_______________2019 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №1

зборів трудового колективу Новоушицького районного

військового комісаріату

 

«____» ____________ 2019 року                                          смт. Нова Ушиця

 

Всього працівників – 5 (п’ять) працівників.

 

Присутні працівники Новоушицького районного військового комісаріату в кількості 5 (п’яти) працівників:

 

Запрошені і присутні представники командування Новоушицького районного військового комісаріату в кількості 4 (чотири) чол.:

- військовий комісар Новоушицького районного військового комісаріату підполковник Р.Б.ЮРЧИК;

6.                 - Начальник відділення забезпечення – майор О.Ф.ГУСЛЯКОВ;

- заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділення ст. лейтенант  В.В. БЕТЛІЙ;

- заступник військового комісара – начальник відділення запасу офіцерів і кадрів майор В.В.ЛОЗІНСЬКИЙ.

 

Порядок денний:

1.     Обрання уповноважених представників від трудового колективу для підписання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом Новоушицького районного військового комісаріату на 2019-2021 роки.

2.     Обговорення проекту колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом Новоушицького районного військового комісаріату на 2019-2021 роки, в особі військового комісара Новоушицького районного військового комісаріату підполковника Р.Б.ЮРЧИКА та трудовим колективом працівників Новоушицького районного військового комісаріату в особі уповноважених представників.

 

1.     Слухали:

Провідного спеціаліста Командування Новоушицького районного військового комісаріату державного службовця Збройних Сил України М.В.БОДНАРА щодо порядку укладання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом Новоушицького районного військового комісаріату на 2019-2021 роки.

 

Виступили:

Державний службовець Збройних Сил України О.Д.ЛОМАЧИНСЬКИЙ з пропозицією обрати представниками від трудового колективу головного спеціаліста командування Новоушицького районного військового комісаріату державного службовця Збройних Сил України Ж.О.РОВІНСЬКУ, головного спеціаліста відділення офіцерів запасу і кадрів Новоушицького районного військового комісаріату державного службовця Збройних Сил України А.М.МУТРУК для ведення переговорів та укладання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом Новоушицького районного військового комісаріату на 2019-2021 роки.

 

Постановили:

Для укладання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом Новоушицького районного військового комісаріату на 2019-2021 роки обрати уповноваженими представниками від трудового колективу: головного спеціаліста командування Новоушицького районного військового комісаріату державного службовця Збройних Сил України Ж.О.РОВІНСЬКУ, головного спеціаліста відділення офіцерів запасу і кадрів Новоушицького районного військового комісаріату державного службовця Збройних Сил України А.М.МУТРУК.

 

Голосували:

«за» – 5 (п’ять) працівників:

«утримався» – 0.

«проти» – 0.

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

2.     Слухали:

Головного спеціаліста командування Новоушицького районного військового комісаріату державного службовця Збройних Сил України Ж.О.РОВІНСЬКУ, яка ознайомила присутніх з проектом колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом Новоушицького районного військового комісаріату на 2019-2021 роки.

 

Виступили:

Головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів Новоушицького районного військового комісаріату державний службовець Збройних Сил України А.М.МУТРУК з пропозицією прийняти проект колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом Новоушицького районного військового комісаріату на 2019-2021 роки.

 

Постановили:

Прийняти проект колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом Новоушицького районного військового комісаріату на 2019-2021 роки в цілому.

 

Голосували:

«за» – 5 (п’ять) працівників:

«утримався» – 0.

«проти» – 0.

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

Секретар зборів:

Провідний спеціаліст Командування

Новоушицького районного військового комісаріату

державний службовця Збройних Сил України                             М.В.БОДНАР

 

Голова зборів:

Головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів

Новоушицького районного військового комісаріату

державний службовець Збройних Сил України                         А.М.МУТРУК